Umowa
i arkusze

Aby ułatwić wyliczanie wskaźników Barometru wpływu, przygotowaliśmy zestaw prostych arkuszy, w które wystarczy wpisać dane firmy. Aby je otrzymać, należy podpisać krótką umowę wyjaśniającą zasady korzystania z Barometru i zachowania poufności danych.

Najważniejsze założenia umowy:

  1. Korzystanie z Barometru jest bezpłatne. W przypadku publikacji wyników, należy natomiast oznaczyć, iż pochodzą one z Barometru wpływu.
  2. W przypadku wyliczenia wskaźników, firma ma obowiązek przesłać je do nas, wraz z danymi jednostkowymi, na podstawie których zostały wyliczone, abyśmy mogli wyliczyć wspólny wynik polskiego biznesu. Pozostaną one natomiast poufne – nie będziemy ich nigdzie publikować. Umowa zabezpiecza poufność Państwa danych. Dane będą publikowane wyłącznie w formie zagregowanej z wynikami innych firm.
  3. Otrzymane arkusze można wykorzystywać wyłącznie do wyliczenia własnych wskaźników i nie można ich przekazywać osobom trzecim ani modyfikować.

Wszystkie szczegóły znajdują się w umowie.

Po otrzymaniu podpisanej umowy, prześlemy Państwu drogą mailową zestaw arkuszy do wyliczania wskaźników.

Kontakt

Kontakt w sprawie umowy: Krzysztof Greszta, krzysztof.greszta@csr-consulting.pl, tel. 509 492 628

Kontakt w sprawie wyliczania wskaźników: Aleksandra Kretkowska, aleksandra.kretkowska@csr-consulting.pl, tel. 881 090 576