Opis inicjatywy

Portal GOZ w Praktyce to jedyna w Polsce baza wiedzy o gospodarce obiegu zamkniętego. Zawiera przykłady praktycznych rozwiązań, dobrych praktyk i modeli biznesowych oraz wskazówki dla wdrożenia gospodarki cyrkularnej w przedsiębiorstwach.

Kto i jak może się włączyć?

Portal skierowany jest do przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie, które poszukują nowych ścieżek rozwoju dla tworzenia innowacyjnych produktów i modeli biznesowych w zgodzie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Każdej wielkości firma – od rodzinnego biznesu przez startupy po duże korporacje – znajdzie takie rozwiązania obiegu zamkniętego, które można w niej wdrożyć z korzyścią dla firmy.

Jeśli chcesz podzielić się wiedzą lub informacjami na temat Gospodarki Obiegu Zamkniętego, stworzyć artykuł tematyczny lub opinię – napisz do nas!

Partnerzy

Portal stworzony został z inicjatywy koalicji Reconomy, którą zawiązali: CSR Consulting, Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego, Instytut Innowacyjna Gospodarka, Dekoeko, Stena Recycyling, How To Wear Fair.

Kontakt

Artur Wieczorek, CSR Consulting, artur.wieczorek@csr-consulting.pl

Więcej informacji