fbpx

Wszystkie ręce na pokład!

Włącz się

Realizacja Agendy Zrównoważonego Rozwoju 2030 jest niemożliwa bez aktywnego zaangażowania się firm. Dlatego powstał już szereg inicjatyw biznesowych na rzecz wybranych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Włącz się i zostań częścią zmiany!

Inicjatywą łączącą firmy i instytucje zaangażowane w realizację Agendy 2030 w Polsce jest Kampania 17 Celów.  Dodatkowo, powoływane są kolejne inicjatywy i programy na rzecz konkretnych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Znajdziesz je na tym portalu. Są one otwarte do dołączenia – włącz się!

Nasze inicjatywy

Jesteśmy liderem szeregu inicjatyw i programów na rzecz wybranych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Znajdź inicjatywę najlepiej odpowiadającą specyfice Twojego biznesu, dołącz i zostań częścią zmiany!

    1

Kampania

17 Celów

Kampania 17 Celów na rzecz włączenia polskiego biznesu w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ tworzona jest przez szerokie grono firm i instytucji eksperckich. Jej celem jest pogłębianie wiedzy na temat Agendy 2030, inspirowanie przedsiębiorstw do działania i inicjowanie konkretnych programów dla biznesu.

W 2019 roku odbędzie się już III edycja Kampanii, pod hasłem 2019: Wspólne Działania. Jej celem jest zachęcenie firm do realizacji jak największej liczby pomysłów i inicjatyw na rzecz Agendy 2030. W planach jest także przygotowanie wskaźników mierzenia ich efektów we współpracy z Głównym Urzędem Statystycznym.

Światowy Dzień Działania 2019

Światowy Dzień Działania obchodzony jest 25 września, w rocznicę przyjęcia Agendy 2030. Na całym globie organizowane są wydarzenia promujące Cele Zrównoważonego Rozwoju.

dodaj do kalendarza

Akademia 17 Celów

Kompleksowe szkolenie o Celach Zrównoważonego Rozwoju dla firm, które chcą włączyć je do swojej strategii.

dodaj do kalendarza
    1

CSR Consulting

CSR Consulting specjalizuje się w strategicznym doradztwie w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Od 12 lat wspiera największe firmy w Polsce w budowaniu pozycji lidera CSR i inspiruje do wdrażania odpowiedzialnych rozwiązań. Najnowsze projekty firmy, takie jak Kampania 17 Celów, GOZ w Praktyce czy Koalicja 5 Frakcji prowadzone są w szerokim partnerstwie; dzięki nim na polskim rynku pojawiają się nowe koncepcje i rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju.