fbpx

Wszystkie ręce na pokład!

Włącz się

Do osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju zostało nam

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Realizacja Agendy Zrównoważonego Rozwoju 2030 jest niemożliwa bez aktywnego zaangażowania się firm. Dlatego powstał już szereg inicjatyw biznesowych na rzecz wybranych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Włącz się i zostań częścią zmiany!

Inicjatywą łączącą firmy i instytucje zaangażowane w realizację Agendy 2030 w Polsce jest Kampania 17 Celów.  Dodatkowo, powoływane są kolejne inicjatywy i programy na rzecz konkretnych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Znajdziesz je na tym portalu. Są one otwarte do dołączenia – włącz się!

Nasze inicjatywy

Jesteśmy liderem szeregu inicjatyw i programów na rzecz wybranych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Znajdź inicjatywę najlepiej odpowiadającą specyfice Twojego biznesu, dołącz i zostań częścią zmiany!

    1
    2

Kampania

17 Celów

Kampania 17 Celów na rzecz włączenia polskiego biznesu w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ tworzona jest przez szerokie grono firm i instytucji eksperckich. Jej celem jest pogłębianie wiedzy na temat Agendy 2030, inspirowanie przedsiębiorstw do działania i inicjowanie konkretnych programów dla biznesu.

W 2019 roku odbędzie się już III edycja Kampanii, pod hasłem 2019: Wspólne Działania. Jej celem jest zachęcenie firm do realizacji jak największej liczby pomysłów i inicjatyw na rzecz Agendy 2030. W planach jest także przygotowanie wskaźników mierzenia ich efektów we współpracy z Głównym Urzędem Statystycznym.

Akademia 17 Celów

Kompleksowe szkolenie o Celach Zrównoważonego Rozwoju dla firm, które chcą włączyć je do swojej strategii.

dodaj do kalendarza
    1

CSR Consulting

CSR Consulting specjalizuje się w strategicznym doradztwie w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Od 12 lat wspiera największe firmy w Polsce w budowaniu pozycji lidera CSR i inspiruje do wdrażania odpowiedzialnych rozwiązań. Najnowsze projekty firmy, takie jak Kampania 17 Celów, GOZ w Praktyce czy Koalicja 5 Frakcji prowadzone są w szerokim partnerstwie; dzięki nim na polskim rynku pojawiają się nowe koncepcje i rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju.