Wspólne działania

Dołącz do wspólnych działań na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju!

Realizacja Agendy Zrównoważonego Rozwoju 2030 jest niemożliwa bez aktywnego zaangażowania się firm. Dlatego powstał już szereg inicjatyw biznesowych na rzecz wybranych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Prowadzone są w szerokim partnerstwie firm i instytucji. Wyzwania, z którymi mierzy się Agenda 2030, mają bowiem taką skalę i poziom złożoności, że nie da się ich rozwiązać na poziomie pojedynczej organizacji – niezbędne jest partnerstwo na rzecz Celów.

Najciekawsze inicjatywy biznesu promujemy w ramach Kampanii 17 Celów. Kampania w 2019 roku prowadzona jest pod hasłem 2019: Wspólne Działania, a naszym celem jest zmobilizowanie jak największej liczby przedsiębiorstw do działania!

Poniżej znajdziesz listę inicjatyw na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju. Znajdź tę najlepiej odpowiadającą specyfice Twojego biznesu. Dołącz i zostań częścią zmiany!

Szukasz inspiracji do stworzenia własnego projektu? Zobacz nasz Przewodnik Inspiracji, zawierający 33 pomysły na działania biznesu, stworzony podczas 2 edycji Kampanii 17 Celów 2018: Nowe Idee!

Inicjatywy

    1

Patroni i partnerzy

Partnerzy główni