Działania społeczne biznesu na nowo

Działania społeczne biznesu na nowo

Pierwszy warsztat w ramach Szkoły 17 Celów. Odpowiemy między innymi na pytania: Jak biznes może mądrze zaangażować się społecznie, jak budować zaangażowanie pracowników poprzez działania społeczne, czy zakładać fundacje działające przy przedsiębiorstwie? Co przyniesie realne wsparcie – program wolontariatu pracowniczego, organizacja zbiórki środków na wybrany cel czy może inna forma zaangażowania społecznego?

Światowy Dzień Działania 2021

Światowy Dzień Działania 2021

Światowy Tydzień Działania obchodzony jest co roku, a jego finał następuje 25 września, w rocznicę przyjęcia Agendy 2030. Na całym globie organizowane są wydarzenia promujące Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Forum Inspiracji 2021

Forum Inspiracji 2021

V edycja głównej konferencji Kampanii 17 Celów, podczas której zaprezentowane zostaną wyzwania i aktualne inicjatywy biznesowe na rzecz realizacji Agendy 2030

Cykl spotkań „Przy kawie o wskaźnikach”

Cykl spotkań „Przy kawie o wskaźnikach”

Zapraszamy państwa na cykl 4 cotygodniowych spotkań „Przy kawie o wskaźnikach”. Wspólnie zastanowimy się jakie dane powinniśmy uwzględnić w raportach CSR i z jakich wskaźników skorzystać. Spotkania będą się odbywały w każdy czwartek od 18 lutego do 4 marca. Finałowe spotkanie jest współorganizowane z Głównym Urzędem Statystycznym.