Światowy Tydzień Działania

Światowy Tydzień Działania na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju (Global Week to Act For SDGs) obchodzony corocznie – w tym roku w dniach 18-26 września 2021. Jego finałem jest Światowy Dzień Działania 25 września, przypadający w rocznicę przyjęcia Agendy 2030. Na całym globie przez cały tydzień organizowane są wydarzenia szerzące wiedzę o Celach i zachęcające do podjęcia działań na ich rzecz, tworząc światowy ruch dla ich osiągnięcia.  Oficjalnym hasztagiem Tygodnia jest #Act4SDGs czyli „działaj na rzecz Celów”. Inicjatorem inicjatywy jest Sekretarz Generalny ONZ. Tydzień organizowany jest przez SDG Action Campaign ONZ. Kampania 17 Celów jest jego Partnerem Organizacyjnym w Polsce.

Włącz się!

Biznes, rządy i samorządy, organizacje, ośrodki naukowe i osoby działające na rzecz osiągnięcia Celów – wszyscy są zaproszeni do włączenia się w Światowy Dzień Działania na rzecz Celów #Act4SDGs!

  • Zorganizuj wydarzenie, duże lub małe, które przyczyni się do szerzenia wiedzy o Celach Zrównoważonego Rozwoju lub ich realizacji.
  • Zaprezentuj swoje długofalowe działania na rzecz Agendy 2030.
  • Dołącz do Partnerów Światowego Dnia Działania i zarejestruj swoje inicjatywy, aby pojawiły się na globalnej mapie wydarzeń organizowanych tego dnia na stronie internetowej www.Act4SDGs.org.
  • W mediach społecznościowych oznaczaj je wspólnym hasztagiem #Act4SDGs.

Nasze działania

Zobacz co przygotowaliśmy z zeszłym roku podczas Tygodnia Działania na rzecz Celów!

Zobacz serię filmów „Na rzecz Celów”, prezentującą działania Partnerów biznesowych Kampanii 17 Celów na rzecz Agendy 2030. 

Zobacz transmisję z konferencji 5 lat za nami. 10 przed nami. Czy zdążymy zrealizować Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Oglądaj!

Kontakt

Masz pytania dotyczące Światowego Tygodnia Działania? Chciałbyś dołączyć do Kampanii 17 Celów? Potrzebujesz wiedzy lub inspiracji? Skontaktuj się z nami! CSR Consulting jest Partnerem Organizacyjnym Światowego Tygodnia Działania.