Looptworks – odzież przyjazna środowisku

Looptworks – odzież przyjazna środowisku

Looptworks wytwarza produkty nie używając surowców pierwotnych. Przetwarza zużyte i nadmiarowe materiały na nowe produkty. Dzięki czemu utrzymuje materiały w użyciu i unika składowania lub spalania. Ich proces tworzy trwałe produkty z dożywotnią gwarancją. Oferują również usługi dostosowywania i naprawy. Większość ich produktów jest wyjątkowa i występuje w limitowanych edycjach. 

Resortecs – demontaż i recykling ubrań

Resortecs – demontaż i recykling ubrań

Resortecs umożliwia wysokiej jakości recykling tekstyliów na skalę przemysłową dzięki technologii automatycznego demontażu odzieży.
Dzięki ukierunkowanym innowacjom w sposobie montażu, sortowania i demontażu odzieży, rozwiązania umożliwiają markom sprostanie dzisiejszym wyzwaniom stojącym przed branżą odzieżową

Ambercycle – włókna regenerowane

Ambercycle – włókna regenerowane

Ambercycle przekształca odpady tekstylne na nowe włóczki. Poliester oddziela się od materiałów celulozowych, barwników i innych składników, które są odzyskiwane jako miazga. Następnie poliester jest oczyszczany i rekonstytuowany w granulki (cycora®). Tworzy się z nich nowe włókna i przędze, aby wykorzystać w nowej odzieży.

Zoa rental – wypożyczalnia ubrań B2C

Zoa rental – wypożyczalnia ubrań B2C

ZOA umożliwia bardziej zrównoważoną konsumpcję mody poprzez uruchomienie usługi wynajmu. Platforma działo od 2021 r., ma klientów z całej branży modowej, od odzieży narciarskiej i odzieży sportowej po odzież luksusową i wizytową.