Podsumowanie

Czwarta edycja Forum Inspiracji, odbyła się 14 maja 2020 roku online. Forum to najważniejsza, doroczna konferencja dotycząca Celów Zrównoważonego Rozwoju z perspektywy biznesu.

W tym roku Forum Inspiracji po raz pierwszy odbyło się online. Dzięki nowej formule, prelegentami były osoby z całego świata, w sumie ponad 30 ekspertów podzieliło się swoją wiedzą i zainspirowało do nowych rozwiązań. W tym roku Kampania 17 Celów jest pod nazwą MOBILIZACJA: LUDZIE, TECHNOLOGIE, NOWE PARTNERSTWA. Dlatego też nową sekcją na Forum Inspiracji były praktyczne SDG-sowe narzędzia dla biznesu. Poznaliśmy między innymi jak dzięki technologii można wspierać realizację Agendy 2030 oraz jak i monitorować wpływ działań firmy na rzecz Agendy 2030. Rozmawialiśmy również o bieżących wyzwaniach przed jakimi postawił nas koronawirus. Zaprezentowane zostały Inicjatywy i najciekawsze przykłady działań firm na rzecz Agendy 2030.

Forum Inspiracji to konferencja główna Kampanii 17 Celów, zachęcającej biznes w Polsce do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030. Inicjatywa ta prowadzona jest w szerokim partnerstwie firm i instytucji.

Podsumowanie konferencji: podsumowanie Forum Inspiracji 2020

W Forum wzięło udział w sumie ponad 250 osób (214 uczestników, 32 prelegentów i 4 prowadzących). Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

Statystyki

Partnerzy

„Takie wydarzenia jak Forum Inspiracji są niezwykle cenną inicjatywą, która między innymi pełni rolę platformy do wymiany doświadczeń, najlepszych praktyk i inspirujących pomysłów. Tegoroczna edycja mimo trudnej sytuacji na świecie została zorganizowana w sposób profesjonalny z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. Cieszymy się, ze mogłyśmy być częścią tego przedsięwzięcia!”

dr Agata Kruszec i dr Aleksandra Ćwil-Kaczmarek

BASF

Partnerzy

Partnerzy główni